Share

Як працює служба “Рятівники ASAP Rescue” на Донбасі | Ілля Лисенко | За чай.com

Ілля Лисенко був і сталеваром, і підприємцем-фіндиректором. Але для наших захисників він – Хоттабич! Одразу з початком московського вторгнення Ілля разом із першим батальйоном Національної гвардії України поїхав на фронт як волонтер. Зібрав команду з 5 екіпажів, які під обстрілами вивозили поранених в тил. Створив фонд “Хоттабича”, навів фінансовий та організаційний лад і координацію медиків-волонтерів. І все це ще у 2014. Понад 10 тисяч виїздів-порятунків з 2015 року.
А сьогодні команда “Хоттабич та однодумці” – це вже офіційно зареєстрована рятувально-евакуаційна служба “ASAP RESCUЕ”.З військовими медиками “хоттабичівці” закривають більше половини фронтової ліні та прифронтової зони. Хоча мета – це створення в українському війську повноцінної евакуаційної служби ЗСУ.
Про професійних рятівників-армійців; про військо як державницький політичний клас і тилову гру в проросійський реванш; про уміння творити й керувати інституціями та вічний позов анархізму; про вождів, месій, отаманів та інших гетьманів та про “народ, якого правди сила” множиться на коротку пам’ять акваріумної рибки, яка плаває на вибори.

Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua

Leave a Comment