Share

Український барабанщик, письменник, журналіст Павло Коробчук | За чай.com

Він написав чимало. Він взагалі творить-пише-видає, а тоді читає, гастролює, виграє поетичні слеми, фестивалить і знову пише. Поет, прозаїк, публіцист і критик Павло Коробчук. А ще він барабанщик (групи Райдо, Stroom, Drunk&Drowned), музика-електронщик (Korobro). Лауреат премії ім. Бориса Нечерди (за книгу “Хвоя”, 2017), “Смолоскип” (2004), поетичного конкурсу імені Нестора Літописця (2016), премії ім. Б. І. Антонича “Привітання життя” (2009).
Переможець 20 літературних слемів. Його твори перекладено на англійську, німецьку, італійську, польську, литовську, білоруську, словацьку, сербську та російську мови.
Також працює у проекті “ЧЕСНО. Фільтруй суд!”, а до цього більше року працював на “Радіо Свобода”.
З музичних активностей Павла резонансною є вистава “Тіло і душа” за мотивами творчості і короткого життя британської зірки Емі Вайнгауз, яку Коробчук творить з групою “The Velvet Sun”.
Про слово і діло або куди зникає здоровий глузд – “гоповідання” сьогоднішнього дня; як і чим резонує війна в його літературі і що з потоку подій останніх років ляже у новий роман Коробчука; про суддів, справедливість і опір системи; до кого й про що промовляють поети-“двотисячники”; хто і для чого житиме тут через 10 літ.

Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua

Leave a Comment