Share

Річниця звільнення Маріуполя: як 5 років тому українські віська звільнили місто від окупантів

Одразу 2 пам’ятні дати. Перша – це перемога в Маріуполі. Інша – трагічна. Наш літак Іл-76 5 років тому в небі над Луганськом збили російські розвідники.
Причетність Кремля для України очевидна. Це встановила СБУ. У тій страшній катастрофі загинули 49 військовослужбовців ЗСУ. За даними слідства, злочинний наказ віддав безпосередньо командувач 58 армією ЗС Росії генерал-майор Євгеній Нікіфоров. Відомі і прізвища виконавців наказу. Вони теж росіяни. У Києві вшанували пам”ять загиблих, які перебували на облавку. Близькі загиблих хлопців, військові, кияни поставили на Михайлівській площі 49 пар берців, що символізують українських захисників, які поклали життя за Україну.
Жертви не даремні, в такі дні про себе промовляють військові. Перемога – за Україною. Рано чи пізно. В Маріуполі це сталося швидко. 5 років тому у червні 2014 року, після успішної військової операції українські захисники визволили місто від проросійських окупантів. Протистояння там почалося майже відразу, як втік Віктор Янукович.

Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua

Leave a Comment